Zabiegi estetyczne

Medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej oprócz zadbania o prawidłowy stan skóry, poprawiają znacząco jej jędrność i kondycję. Ponadto pozwalają także na modelowanie konturów twarzy oraz usunięcie defektów skóry takich, jak przebarwienia lub nieestetyczne brodawki. Większość z zabiegów nie wymaga wcześniej specjalnego przygotowania skóry. Zdarza się czasami, że po zabiegu pojawia się lekki obrzęk lub niewielkie zasinienie czy zaczerwienienie.

Rewitalizacja
skóry

Zabiegi rewitalizujące skórę mają na celu zapewnienie Twojej skórze odpowiedniego nawilżenia oraz odżywienia. Jeżeli uważasz, że Twoja skóra straciła na jędrności, staje się ziemista i przesuszona, to właśnie znak, że musisz o nią zadbać. Codzienny stres, zmęczenie i niekorzystne warunki atmosferyczne (silne nasłonecznienie, wiatr, mróz) oraz wiek, to podstawowe czynniki, które negatywnie odbijają się na kondycji skóry. Zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej mają za zadanie dostarczyć Twojej skórze niezbędnych substancji odżywczych: witami, minerałów, aminokwasów oraz związków pomagających w jej odbudowie.

Problemy skórne

Nie tylko choroby skóry, ale i większość zmian skórnych uwidaczniających się na niej, stanowią często nieprzyjemny, niemiły a nawet krępujący problem dla ich posiadaczy. I są trudne do zaakceptowania, przez co wpływają w istotny sposób na zdrowie psychiczne pacjenta. Do najbardziej "uprzykrzających" życie pacjenci zaliczają te najbardziej widoczne: na głowie, twarzy i dłoniach. Zmiany najczęściej występują w postaci grudek, plamek, guzków, bąbli, cyst, pęcherzy, rumienia czy krost.