Modelowanie kształtu i powiększanie ust

Korekta asymetrii,  usuwanie niedoskonałości

W ostatnich kilku latach zabieg modelowania kształtu i powiększania ust zyskuje coraz większa popularność. Zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Głównym powodem jest wzrost świadomości pacjentów o istotności i wadze wyglądu chociażby w codziennych relacjach międzyludzkich. Jak wiadomo, w kontakcie z drugą osobą, najważniejszy jest pierwszy efekt, zaś w trakcie rozmowy nieświadomie i bezustannie spoglądamy na usta rozmówcy (zostało to potwierdzone naukowo). A piękny uśmiech potrafi wybawić z niejednego zakłopotania.

Dlatego każda kobieta codziennie stara się by jej usta były piękne i ponętne. Niestety, z natury nasze usta są cienkie i małe, i nie zawsze da się je skorygować makijażem. A każdy ma prawo wyglądać pięknie i estetycznie.

Jak i u kogo modelujemy usta?

Modelowanie ust u osób młodszych polega najczęściej na ich powiększeniu, poprawieniu konturów i korekcji asymetrii. Natomiast u osób starszych zabieg ma na celu nie tyle je uwydatnić, ile nadać im naturalny kształt i wygląd (wzmocnić kontur, podnieść kąciki ust, zredukować zmarszczki wokół ust), co sprawia, że ich twarz wygląda znacznie młodziej.

Powiększanie i modelowanie kształtu ust nie jest zabiegiem prostym do wykonania. Głównym powodem tego jest ich unikalność i przed każdym zabiegiem należy dokładnie opisać lekarzowi, jakiego efektu się spodziewamy. Doświadczony specjalista z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Modelowanie kształtu i powiększanie ust w SzczecinieMożliwości modelowania kształtu ust:

Preparaty, które stosujemy do modelowania i powiększania ust: kwas hialuronowy (Stylage Lips, Stylage M), hydroksyapatyt wapnia (Radiesse).

Efekt powiększenia ust w pełni uwidacznia się około 2 tygodni po zabiegu, a jego trwałość zależy od indywidualnych cech organizmu oraz prepataru jakiego użyto do jego wykonania (6 – 12 miesięcy).

Przed i po zabiegu wypełniania ust

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub po nałożeniu kremu znieczulającego. Zazwyczaj do osiągnięcia zadowalających efektów wystarczy 1 ampułka preparatu. Pamiętać należy jednak, żeby co najmniej tydzień przed zabiegiem nie przyjmować preparatów przeciwbólowych (np. aspiryna), gdyż mogą one powodować nadmierne krwawienie i powstawanie siniaków w miejscu nakłucia. Zabieg jest mało inwazyjny, zwłaszcza, gdy do iniekcji stosujemy kaniule i trwa około 30 minut.

Przez pierwszy dzień po zabiegu należy unikać gorących napojów oraz nagrzewania okolic ust. Nie zalecane jest także wystawianie okolic modelowanych ust na silne nasłonecznienie przez około 2 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

Efekty modelowania, powiększania ust | Dermestetic w Szczecinie

 

Powiększenie i korekta ust – cena

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz