Lipoliza iniekcyjna (intralipoterapia Aqualyx)

Intralipoterapia pozwala na modelowanie ciała bez użycia skalpela

AQUALYX to niechirurgiczna alternatywa liposukcji. Intralipoterapia, nazywana często lipolizą iniekcyjną to metoda bezpośredniej infiltracji w tkankę tłuszczową roztworów aktywnych farmakologicznie. Aqualyx to mikrożelatynowy płyn zawierający powoli uwalniające się substancje o działaniu adipolitycznym (lipolitycznym). Aqualyx to roztwór bez fosfatydylocholiny, w którym głównymi substancjami działającymi na komórki tłuszczowe są związki typu deoksycholanu sodu.

aqualyx lipoliza SzczecinZabieg jest prosty i praktycznie bezbolesny. Szczególnie polecany dla osób z lokalnym otłuszczeniem, po odchudzaniu, które pomimo intensywnych ćwiczeń i diety nie potrafią pozbyć się tkanki tłuszczowej odłożonej w takich rejonach ciała, jak np.: boki, uda, biodra, bryczesy. Zabieg wykonywany jest również w niektórych przypadkach pierwszej, obrzękowej formy cellulitu.

Zasada działania Aqualyx
Zabieg polega na wywołaniu miejscowej adipocytolizy, czyli niszczeniu komórek tłuszczowych. Uwalniane w trakcie procesu związki, pochłaniane są przez komórki żerne skóry.

Technika zabiegu
Roztwór Aqualyx podawany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej leczonej okolicy za pomocą iniekcji. Czas trwania zabiegu zależy od wielkości (powierzchni) leczonego obszaru i jest to od 5 do 30 minut. Ilość uzytego preparatu wynosi od kilku do kilkudziesięciu ml. Zabiegi wykonywane są w seriach, indywidualnie dobranych dla pacjenta, zazwyczaj co 2 – 3 tygodnie

Wskazania do zabiegu lipolizy iniekcyjnej

Okolice ciała, które można poddać zabiegowi Aqualyx:

Wskazania po zabiegu:

Zabieg ten nie służy jednak do odchudzania i nie jest polecany osobom z ogólnym otłuszczeniem. Także osoby, które nie potrafią zrezygnować lub zmienić swoje nawyki żywieniowe, nie mogą oczekiwać rewelacyjnych efektów.
Zaletą Aqualyx jest to, że nie jest wymagane żadne przygotowanie do zabiegu oraz nie wyłącza on również z codziennych czynności.

 

liposukcja iniekcyjna intralipoterapia

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu

 

Lipoliza iniekcyjna – cena zabiegu

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz