Prostrolane Inner-B (lipoliza iniekcyjna)

Nowoczesny preparat do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej

Prostrolane Inner-B to peptydowy preparat przeznaczony do redukcji lipidów w komórkach tłuszczowych. Przyspiesza lipolizę oraz powoduje opóźnienie lipogenezy (odkładania tłuszczu). Przyczynia się też do wygładzenia skóry, poprawia jej napięcie i jędrność. Działa też detoksykująco.

Preparat PROSTROLANE INNER B do lipolizy iniekcyjnej, czyli preparat nowej generacji zawierający 4 peptydy biomimetyczne i kwas hialuronowy, charakteryzuje się technologią przedłużonej ekspozycji i działa w następujący sposób:

prostrolane inner-b do lipolizy iniekcyjnejPołączenie peptydów zawartych w składzie preparatu Inner Prostrolane B z receptorami komórek adipocytów uruchamia łańcuch reakcji aktywności enzymatycznej kinaz (AMPK, PKA i ERK). Po aktywacji enzymy te zaczynają oddziaływać na substraty, promując lipolizę rezerw trójglicerydów i bezpiecznie zmniejszając rozmiar adipocytów („komórek tłuszczowych”), zmniejszając w ten sposób zlokalizowane złogi tłuszczu w obszarach problemowych. Składniki w naturalny sposób stymulują metabolizm w obszarach problemowych, zwiększając utlenianie glukozy i promując „ruch tłuszczu”, przekształcając go w energię.

Innymi słowy, składniki aktywne spalają tłuszcz i poprawiają stan skóry, czyli redukują zlokalizowane złogi tłuszczu jednocześnie upiększają skórę. Produkt pobudza fibroblasty, powstaje nowy kolagen.

Dzięki swojemu działaniu, preparat można wykorzystać do podkreślenia linii żuchwy, zmniejszają rozmiar podwójnego podbródka i tłuszczu na brodzie. Jest także skuteczny przy redukcji zlokalizowanych złogów tłuszczu w okolicy ramienia, brzucha, bioder, ud, kolan i pośladków.

Iniekcje peptydów biomimetycznych nie powodują stanów zapalnych, alergii czy bólu, dzięki czemu nie ma okresu pozabiegowego – bezpośrednio po zakończeniu kuracji można kontynuować codzienne czynności, uczestniczyć w spotkaniach czy wyjechać na urlop zgodnie z planem. Trzeba tylko pamiętać, że jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu preparat utrzymuje się w skórze. Powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Zabieg redukcji tkanki tłuszczowej

Iniekcja wykonywana jest jako zabieg „głębokiej” mezoterapii. Zabieg nie jest bolesny, gdyż przed zabiegiem na skórę nakłada się krem znieczulający. Podczas zabiegu za pomocą specjalnych małych i cienkich igieł wstrzykuje się w niewielkich ilościach w tkankę tłuszczową preparat Prostrolane Inner-B w miejsca, które stanowią problematyczną dla nas tkankę tłuszczową przeznaczoną do redukcji.

Efekty zabiegu widać już po pierwszej terapii, jednak dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie 2 – 4 sesji w odstępach około 14 dni.

okolice lipolizy iniekcyjnej Szczecin

Przeciwwskazania:

 

Lipoliza iniekcyjna – cena

 

Prostrolane Inner-B – miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej Szczecin. Redukcja tkanki tłuszczowej Szczecin. Odchudzanie Szczecin.

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz