Laserowe odmładzanie skóry, zabieg frakcyjny

Zabiegi frakcyjne na efekty starzenia się skóry, blizny i przebarwienia

Jeśli przeszkadzają Tobie widoczne efekty starzenia się skóry (zmarszczki), blizny potrądzikowe czy plamy powstałe po przebywaniu na słońcu (przebarwienia), warto zastanowić się nad laserowym – frakcyjnym odmłodzeniem skóry. Zabieg usuwa martwy naskórek z dużą precyzją. Natomiast nowo powstające komórki skóry, wytwarzane w procesie gojenia, sprawiają, że będziesz wyglądać młodziej i zdrowiej.Procedura może być wykonana samodzielnie lub z innymi zabiegami estetycznymi.

Obecnie jest to najskuteczniejsze zabieg odmładzania skóry w medycynie estetycznej.

Jak działa laser frakcyjny?

Standardowy laser CO2 wnika w głąb skóry i podgrzewa (odparowuje) zawartą w nich wodę. Niestety w wyniku uwalniania się ciepła, uszkadzane są okoliczne komórki i włókna kolagenowe. Natomiast wykorzystywany przez nas laser Ceofrax 4000 posiada specjalny system frakcyjny służący do przeprowadzania zabiegów odmładzania skóry.

Dzięki temu nie dochodzi do uszkodzenie całej skóry, lecz do powstania w niej pewnego rodzaju mikrokolumn, otoczonych zdrową tkanką. Powoduje to zwiększoną regenerację po leczeniu oraz podwyższa bezpieczeństwo całej procedury. Natomiast wszelkie procesy naprawcze przebiegają szybciej a efekt jest dużo lepszy, niż po standardowym laserze CO2.

 

Zabieg frakcyjny gabinet w Szczecinie

 

Zalecenia dla grup wiekowych

Wskazania do zabiegu:

 

efekty zabiegu frakcyjnego

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

Zabieg frakcyjny – cena

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz