Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia nieinwazyjna i bezdotykowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny i nieinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry. W przeciwieństwie do mezoterapii igłowej jest zabiegiem komfortowym i bezbolesnym dla pacjenta. Podobnie jak w przypadku klasycznej mezoterapii, jej głównym celem jest rewitalizacja, nawilżenie i ujędrnienie, a w efekcie odmłodzenie skóry. Dodatkowo uzyskujemy efekt rozjaśnienia przebarwień na skórze, spłycenia zmarszczek, redukcji cellulitu, zmniejszenia rozstępów i delikatnego liftingu. W zależności od lokalizacji zabiegu i potrzeby nasilenia efektu, który chcemy uzyskać, możemy w tym celu stosować różne preparaty lub ich kombinacje. W mezoterapii bezigłowej nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, gdyż korzystamy w niej z urządzeń o regulowanych parametrach, które możemy dostosować do progu odczuwania pacjenta.

Mezoterapia bezigłowa w SzczecinieMezoterapia bezigłowa i terapia przeciwzmarszczkowa

W starzejącej się skórze zanikają włókna kolagenowe i elastyna, obniża się również poziom jej nawilżenia, wzrasta ilość wolnych rodników. W wyniku tych procesów na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki, a twarz zmienia kształt w bardziej owalny. Niestety, samego procesu starzenia się skóry nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Możemy jednak spowolnić jego postępowanie.

Warstwa rogowa naskórka powoduje, że z wiekiem klasyczne zabiegi kosmetyczne nie są w stanie już dostarczyć naszej skórze koniecznych składników odżywczych.

Najskuteczniejszą metodą odmłodzenia starzejącej się skóry jest wtedy mezoterapia bezigłowa i to w połączeniu z hydradermabrazją (mikrodermabrazją bezdotykową).

Przy wykorzystaniu nowoczesnych aparatów takich, jak JetPeel 3, oba zabiegi odbywają się w sposób nieinwazyjny i komfortowy dla pacjenta.Natomiast aktywne substancje odżywcze, poprzez błonę komórkową, trafiają bezpośrednio do wewnętrzych warstw skóry. Dzięki temu zabiegowi, skóra zostaje poprawnie odżywiona, dotleniona oraz pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny, przez co sprawia wrażenie młodszej. By przedłużyć i wzmocnić efekt, należy poddać się serii takich zabiegów. Zalecamy wykonywanie przynajmniej 4 co kilkanaście dni, a następnie powtarzać raz na miesiąc.

Mezoterapia bezigłowa i terapia antycellulitowa

Dobierając odpowiednie preparaty i tworząc ich mieszanki (tzw. „koktajle”) substancji odżywczych, możemy pobudzić enzymy lipolityczne – zredukować ilość tkanki tłuszczowej, zmniejszyć rozstępy i ujędrnić wybrane partie ciała, np. biust.

W tym celu wymagane jest przeprowadzenie serii zabiegów mezoterapii bezigłowej, w odstępach kilkunastodniowych. Zabieg jest skuteczny, gdyż substancje pomagające w redukcji tkanki tłuszczowej wnikają bezpośrednio do adipocytu – komórki tłuszczowej.

Wskazania do mezoterapii bezigłowej:

Jakich efektów możemy się spodziewać:

Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej:

 

Mezoterapia – cena

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz