Tensor Lift – miękki lifting twarzy, szyi i dekoltu

Intensywny zabieg o wielopoziomowym działaniu dla skóry dojrzałej

Tensor Lift jest zabiegiem przeznaczonym dla osób o suchej i wiotkiej skórze, długo przebywających na słońcu. Szczególnie polecany jest pacjentom po 35 roku życia, kiedy to skóra w naturalny sposób zaczyna mocno tracić na swej jędrności. Dzięki wielopoziomowemu i intensywnemu działaniu, idealnie nadaje się dla dojrzałej skóry.

Innowacyjny preparat wykorzystywany podczas zabiegu, pozwala na jednoczesne podanie (w postaci iniekcji) dwóch głównych składników:

Dlatego zabieg z wykorzystaniem preparatu Tensor Lift stosuje się m.in.: w terapiach anti-aging, w celu regeneracji i poprawy napięcia skóry, pobudzenia produkcji własnego kolagenu i elastyny oraz przede wszystkim do miękkiego liftingu skóry.

Lifting twarzy, szyi i dekoltu | Dermestetic SzczecinOkolice poddawane najczęściej korekcji i rewitalizacji z użyciem Tensor Lift to:

Standardowo cała terapia składa się z 3 zabiegów i trwa 3 miesiące (po jednym zabiegu raz na miesiąc). Jednak ze względu na indywidualny stan skóry każdego pacjenta, liczba i częstotliwość zależeć będzie ostatecznie od aktualnego wieku i stanu skóry, który oceniony zostanie przez lekarza dermatologa na konsultacji przed zabiegiem.

 

Efekty miękkiego liftingu twarzy

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 

Miękki lifting Tensor Lift – cena zabiegu

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz