PROFHILO – bioremodeling twarzy

Mezoterapia hybrydowymi kompleksami kwasu hialuronowego

Głównym zaleceniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem preparatu PROFHILO jest odmłodzenie i regeneracja skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Zwłaszcza, gdy Twoja skóra jest mało elastyczna, przesuszona lub wiotka.

Dzieje się to w wyniku wysokiej spoistości i przewagi płynności nad sprężystością, co jest rzadko spotykane w innych preparatach zawierających usieciowany kwas hialuronowy. Właśnie dzięki swoim właściwością, PROFHILO ma zdolność do równomiernego rozprowadzania się w tkankach, zaraz po jego wstrzyknięciu. Jednocześnie pobudzając tkanki tłuszczowe do odbudowy w sposób jednorodny w miejscach, gdzie wypełniacze, nawet te o niskiej lepkości, nie zawsze sobie radzą.

Badania pokazują, że PROFHILO wpływa pozytywnie również na środowisko zewnątrzkomórkowe, stymulując je do aktywnej i wielopłaszczyznowej przebudowy:

Zabieg PROFHILO

Przed zabiegiem nie jest wymagane szczególne przygotowanie, a sam zabieg poprzedza jedynie wywiad lekarski. Preparat wprowadzany jest za pomocą lekkich wkłuć w powierzchniową warstwę podskórną. Jednak osoby o niskim progu bólu mogą na ok. 20 – 30 minut przed planowanym zabiegiem, poprosić o znieczulenie i nałożyć krem znieczulający.

Sam zabieg preparatem PROFHILO składa się z kilku do kilkunastu iniekcji, w zależności od leczonej okolicy i planowanych efektów. Zalecane jest także jego powtórzenia po ok. 4 tygodniach.

Po zabiegu nie jest wymagany żaden okres rekonwalescencji, od razu można wrócić do codziennych aktywności. Trzeba tylko wiedzieć, że miejsca podania preparatu u osób o wrażliwej skórze, mogą być lekko zaczerwienione, opuchnięte i wrażliwe na dotyk. Jednak objawy te powinny ustąpić samoczynnie po maksymalnie kilkudziesięciu godzinach.

Tego dnia po zabiegu powinniśmy też zrezygnować z aktywności pobudzających nadmierne pocenie się, jak intensywne ćwiczenia fizyczne lub gorące kąpiele.

profhilo zabieg Szczecin

 

PROFHILO – bioremodeling twarzy – cena

 

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz