PRX-T33 wyjątkowo skuteczne odmładzanie skóry


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 23
PRX-T33 peeling

PRX-T33 (peeling medyczny) to nowoczesny preparat medyczny służący do biorewitalizacji skóry. Jest połączeniem trzech znanych substancji: kwasu TCA (kwasu trójchlorooctowego) , nadtlenku wodoru i kwasu kojowego. PRX-T33 przeznaczona jest do medycznych zabiegów nieinwazyjnej, nieablacyjnej stymulacji chemicznej skóry właściwej oraz jej biorewitalizacji.

Zauważalny wzrost zainteresowania pacjentów zabiegami o jak najmniejszej inwazyjności, czyli takimi, po których nie jest wymagany okres rekonwalescencji zmusza do poszukiwania niechirurgicznych metod rewitalizacji skóry, opierających się na najnowszych osiągnięciach bioinżynierii chemicznej i laseroterapii.

Jedną z odpowiedzi na wymagania pacjentów jest właśnie piling medyczny PRX-T33, w którym to poszczególne składniki wzajemnie wzmacniają swoje działanie, jednocześnie niwelując efekty niepożądane każdego z nich:

 • Nadtlenek wodoru – zwiększa powinowactwo receptorów na działanie kwasu TCA przy jednoczesnym regulowaniu głębokości jego działania. Ogranicza reakcje niepożądane i przyspiesza gojenie.
 • 33% kwas TCA (kwas trójchlorooctowy) – stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów. Efekt ten zwiększany jest przez nadtlenek wodoru zawarty w preparacie. Ponadto, obecność nadtlenku zmniejsza uszkodzenia skóry oraz bolesność zabiegu. Kilkudniowa rekonwalescencja nie jest już wymagana, jak w przypadku peelingu samym kwasem TCA.
 • 5% kwas kojowy – jego zadaniem jest rozjaśnienie ogólne skóry.

 

Wskazania do zabiegu PRX-T33

 • utrata napięcia skóry na twarzy, szyi i dekolcie
 • płytkie i średnio-głębokie zmarszczki statyczne
 • widoczne efekty forostarzenia się skóry
 • usuwanie zanikowych blizn, blizny potrądzikowe
 • usuwanie rozstępów
 • w leczeniu trądziku
 • jako zabieg wspomagający leczenie łysienia
  • biorewitaliazcja ciała
  • profilaktyka procesu starzenia się skóry
  • zwiotczenie skóry biustu
  • melasma i hiperpigmentacja skóry
  • zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

   

  PRX-T33 (przebieg zabiegu)

  Preparat nakładany jest na oczyszczoną i odtłuszczoną skórę. PRX-T33 ma postać żelu. Lekarz nakłada i wmasowuje kilka warstw. Czas pozostawienia preparatu na skórze, zależy od efektów, które chcemy osiągnąć, zazwyczaj jest to nie więcej niż kilka minut. Następnie wszystko zmywane jest wodą.

  Zabieg jest przyjemny i bezbolesny, natomiast skóra nie jest zaczerwieniona, podrażniona i się nie złuszcza.  Pierwsze efekty po zabiegu widać od razu – skóra jest wyraźnie napięta i sprawia wrażenie silnie nawilżonej.

  Zabiegi peelingiem medycznym PRX-T33 są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Preparat zalecany jest również do stosowania u dzieci i młodzieży, np. do usuwania różnych blizn,  przy leczeniu trądziku i blizn potrądzikowych, czy ospowych.

  PRX-T33 zaleca się łączyć z innymi zabiegami medycyny estetycznej, zwłaszcza z takimi, jak: osocze bogatopłytkowe, mezoterapia, czy zabieg frakcyjny.

   

  Zabieg PRX-T33 (peeling medyczny) na twarzy i szyi

  Zabieg PRX-T33 (peeling medyczny) na grzbiecie dłoni

   

  Efekty zabiegu PRX-T33

  prx-t33 peeling efekty zabiegu Szczecin

   

   

  PRX-T33 (peeling medyczny) Cena [PLN]/zabieg
  Twarz, szyja, dekolt, dłonie 350 (jedna, wybrana okolica)
  Twarz + szyja 650
  Twarz + szyja + dekolt 950
  Rozstępy, wiotka skóra brzucha i inne okolice cena ustalana indywidualnie

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 45