INNO-PEEL Antiaging (peeling chemiczny)


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 23
INNO-PEEL Antiaging (peeling chemiczny)

Pomijając chronologiczne starzenie się skóry, istnieje jeszcze wiele czynników, które przyspieszają naturalne zmiany zachodzące z wiekiem w skórze. Najczęściej są to:

  • nadmierna ekspozycja na słońce, czyli opalanie się,
  • palenie papierosów i zanieczyszczenie środowiska,
  • czynniki genetyczne,
  • błędy żywieniowe.

Wszystkie powyższe czynniki powodują powstawanie w organizmie wolnych rodników – toksycznych związków, które powodują uszkodzenie komórek, przyspieszają starzenie się m.in. skóry (powstawanie zmarszczek, wysuszanie, wiotczenie).

Skład INNO-PEEL Antiaging: kwas glikolowy 40%, kwas migdałowy 10%, kwas mlekowy 10%, retinol 0.6%.

Wskazania do zabiegu: zniszczona skóra, pierwsze oznaki fotostarzenia, utrata elastyczności, przebarwienia.

Opis działania INNO-PEEL Antiaging

AHA (alfa hydroksy kwasy)  są szeroko stosowane w leczeniu wielu zmian i chorób skóry. W szczególności ich właściwości docenione zostały przy zapobieganiu i redukcji efektów fotostarzenia się skóry. Wśród nich kwas glikolowy jest najczęściej stosowanym kwasem, jako związek do chemicznego  złuszczania skóry.

Działanie INNO-PEEL Anti-Aging oparte jest na idealnym połączeniu AHA z retinolem. Zastosowane połączenie ma następujące skutki:

  • Złuszczenie warstwy rogowej skóry.
  • Pogrubienie warstw żywych naskórka
  • Zwiększenie produkcji kolagenu, poprzez stymulację fibroblastów
  • Pobudzenie syntezy glikozaminoglikanów (GAG)

Zabieg przeciwzmarszczkowy z wykorzystaniem INNO-PEEL Antiaging jest zalecany dla osób, które zaobserwowały pierwsze oznaki starzenia się, znaczną utratę nawilżenia, zmatowienie lub zwiotczenie skóry.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 45