Dlaczego Neauvia Organic HYDRO DELUXE ?

Dlaczego Neauvia Organic HYDRO DELUXE ?

Neauvia Organic HYDRO DELUXE jest obecnie unikalnym na polskim rynku produktem do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Powszechnie stosowane zabiegi mezoterapii, nie pozwalają na tak intensywne nawilżenie skóry i długotrwałą poprawę wyglądu.

Mezoterapia z HYDRO DELUXE działa na trzy aspekty skóry: ujędrnianie skóry, jej nawilżenie oraz odbudowę kolagenu i elastyny. Zawdzięcza to m.in. wysokiemu stężeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego (18mg/ml) oraz dodatkowi hydroksyapatytu wapnia.

Zaletą kwas HA produkowanego przez firmę Neauvia jest jego wyjątkowa czystość i sposób pozyskiwania. Produkowany jest przez niepatogenne dla człowieka bakterie Bacillus subtilis – co zapewnia bezpieczeństwo zabiegu i ma na celu zminimalizowanie efektów niepożądanych.

Hydroapatyt wapnia zawarty w preparacie ma za zadanie pobudzenie skóry do wytwarzania własnego kolagenu i elastyny. Dzięki temu, zabieg jest pełniejszy, skóra jędrniejsza i bardziej sprężysta a efekt utrzymuje się dłużej.

Dodatkowo, preparat HYDRO DELUXE  zawiera w swym składzie dwa aminokwasy: glicynę i L-prolinę. Posiadają swoiste działanie na tworzącą się w skórze siatkę kolagenową – zachowują dzięki temu piękny owal twarzy na dłużej.

Opis zabiegu

Wskazania: Mezoterapia preparatem zawierającym kwas hialuronowy (mezolift) i hydroksyapatyt wapnia zalecana jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Nie posiada również ograniczeń co do rodzaju skóry ani wieku pacjenta.

Opis zabiegu: Lekarz na konsultacji dobiera odpowiednią formę znieczulenia, a także sposób podania preparatu – igła lub kaniula. W zależności od obszaru, na którym podawany będzie preparat, sam zabieg trwa z reguły od 20 do 40 minut. Do zmaksymalizowania efektów, zalecane jest kilkukrotne powtarzanie zabiegu – ilość zabiegów i ich częstotliwość ustali lekarz dermatolog.

Efekty zabiegu: optymalne nawilżenie skóry, wysoka rewitalizacja – uzyskanie jędrności, sprężystości i blasku, usunięcie drobnych zmarszczek i pozbycie się wiotkości skóry.

Przeciwwskazania: ciąża i okres karmienia, choroby nowotworowe, aktywna opryszczka, alergie na składniki preparatu oraz stany zapalne na skórze.