Neauvia Organic – rewelacyjny wypełniacz

Neauvia Organic - rewelacyjny wypełniacz

Wypełniacze linii Neauvia Organic to produkty, które zapewnią Twojej skórze piękny i naturalny wygląd. Przeznaczone są do wypełniania nawet głębokich ubytków tkanki skórnej. Jednak ich działanie jest o wiele szersze: pobudzają skórę do produkcji własnego kolagenu, poprawiają jej nawilżenie, a także napięcie i elastyczność.

Dzięki nowoczesnej technologii wytwarzania kwasu hialuronowego z nieszkodliwych dla naszego organizmu szczepu bakterii, wypełniacze Neauvia Organic minimalizują ryzyko wystąpienia niepożądanych działań i reakcji odczynowych po zabiegu.

Głównymi zaletami preparatów Neauvia Organic są:

 • wyjątkowe bezpieczeństwo, dzięki stosowanej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego,
 • wysokie stężenie kwasu HA w preparatach,
 • powolna biodegradacja czynników stymulujących, co wydłuża korzystne efekty zabiegu.
 • preparat jest niewyczuwalny pod skórą, brak przemieszczania się w skórze i powstawania guzków,
 • nie występuje efekt maski.

Preparaty z kwasem hialuronowym najczęściej stosowane są do:

 • wypełniania bruzd nosowo-wargowy,
 • powiększania ust,
 • podniesienie owalu twarzy i modelowanie brody,
 • niwelowania drobnych zmarszczek wokół ust i oczu,
 • odmłodzenie i ujędrnienie skóry.

Przebieg zabiegu

Na bezpłatnej konsultacji z lekarzem, ustalane są oczekiwane efekty, jakie chcemy osiągnąć. Sam zabieg jest bezbolesny – odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu możemy bez problemu wrócić do codziennych czynności.

Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, jednak pełny efekt osiągamy po 1 – 2 tygodniach. Natomiast rezultat utrzymuje się nawet 12 miesięcy (w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta).

Polecane produkty linii Neauvia Organic:

 • ORGANIC INTENSE,
 • ORGANIC INTENSE LIPS,
 • ORGANIC STIMULATE,
 • ORGANIC HYDRO DELUXE (mezolift).

Neauvia Organic INTENSE

NEUVIA ORGANIC INTENSEW swoim składzie zawiera najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego (28mg/ml). Preparat przeznaczony jest gw szczególności do głębokiego wypełniania defektów skóry m.in. bruzd nosowo-wargowych i zmarszczek głębokich. Możne służyć także do umiarkowanego modelowania konturów twarzy, policzków i podbródka.

Neauvia Organic INTENSE LIPS

Jest to wypełniacz opracowany specjalnie z myślą o powiększaniu i korekcie ust. Przy produkcji preparatu zastosowano technologię IPN, która sprawia, że po zabiegu usta zachowują w pełni swoją naturalną wrażliwość i elastyczność oraz są odporne na naturalne naprężenia związane z ruchem warg.

 

 

 

Neauvia Organic STIMULATE

Unikalny produkt, który ma za zadanie dawać nie tylko efekt wypełnienia, ale i długotrwałą biostymulację. Możliwe jest to, dzięki dodatkowemu składnikowi preparatu, jakim jest hydroksyapatyt wapnia – związek naturalnie występujący w naszym organizmie, zdolny do pobudzenia produkcji własnego kolagenu w skórze. Preparat polecany jest w szczególności osobom z niedoborem objętości tkanki skórnej oraz jej niskiej gęstości (braku jędrności).

Neauvia Organic HYDRO DELUXE

Preparat co prawda przeznaczony jest do mezoterapii, jednak z uwagi na stosunkowo wysoką zawartość niesieciowanego kwasu hialuronowego w preparacie, po zabiegu występuje pożądany efekt mezoliftu. Oznacza to, że oprócz regeneracji i nawilżeniu skóry, zachodzi również korekcja drobnych zmarszczek powierzchownych. Natomiast dodatek 0,01% hydroksyapatytu wapnia pobudza skórę do produkcji własnego kolagenu, co znacznie zwiększa jej jędrność.