Prawdopodobnie najlepsza metoda na zamykanie naczynek na twarzy i nogach

pajączki na nogach twarzy

Co powoduje powstawanie pękających naczynek?

Pajączki (popękane naczynka) to nieestetyczne sieci żył, które rozwijają się najczęściej w obszarach obciążonych fizycznie i do tego statycznie. Tworzą się one jako żylne zbiorniki krwi, co powoduje uszkodzenie żyły. W rezultacie widzisz tę splątaną sieć przebarwionych, uszkodzonych żył na skórze. Żylaki są podobne i mają te same przyczyny, ale żyły dotknięte są większe, natomiast „pajączki” dotyczą mniejszych żył.

„Pajączki naczyniowe” mogą powstawać z kilku powodów:

  • dziedziczone cechy,
  • nadmierna masa ciała,
  • historia zakrzepów krwi,
  • gdy ktoś regularnie przez cały dzień stoi w pracy.

Kobiety są bardziej narażone na rozwój pajączków niż mężczyźni, często z powodu wahań hormonalnych związanych z ciążą, menopauzą lub zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych.

Na czym polega usuwanie pajączków?

Efekty usuwania rozszerzonych naczynekW naszym gabinecie możesz rozwiązać swoje problemy z popękanymi naczynkami na twarzy i nogach, dzięki zaawansowanym zabiegom laserowym laserem Lyra lub IPL Cellec. Rewolucyjny system laserowy wysyła wiązki energii laserowej przez skórę i do żył. Ta energia delikatnie uszkadza docelowe żyły, więc twoje ciało nie może ich dłużej używać.

Gdy krew ponownie wpływa do pobliskich zdrowych żył, zamknięte naczynka stopniowo zaczynają zanikać. Najnowocześniejsza technologia nie tylko służy do zamykania naczynek na nogach, ale i także na twarzy.

Jak długo trwa zniknięcie pajączków po zabiegu?

Ostatecznie, potrzeba czasu, aby zabarwione żyły zniknęły, a zdrowsza skóra wyrównała powierzchnię. Jednak pierwsze efekty widać już zaraz po zabiegu. Przy większej ilości popękanych naczynek, konieczne jest czasami kilka sesji, każda w odstępie co najmniej trzech do sześciu tygodni, aby osiągnąć optymalne wyniki.

 

Efekt usunięcia naczynek na twarzy

efekt usuwania pajączkow na twarzy

 

 

Efekt usunięcia naczynek na nodze

Efekt usunięcia pajączków na nogach

 

Laserowe zamykanie naczynek czy to na twarzy, czy nogach jest szybkie. Jeden zabieg trwa od 5 do 30 minut i jest praktycznie bezbolesny. Co najważniejsze nie ma później czasu przestoju, czyli nie musisz brać wolnego w pracy, możesz wrócić do swoich regularnych zajęć.