Lyra – laser do zabiegów naczyniowych

laser lyraLyra jest laserem neodymowo–yagowym (Nd:YAG) emitującym monochromatyczne światło o długości fali 1064nm. W medycynie estetycznej wykorzystywany jest do niszczenia naczyń krwionośnych, nawet tych położonych głęboko pod skórą. Lasera Nd:YAG posiada najgłębiej penetrujący promień, jaki dostępny jest obecnie na światowych rynkach – emituje fotony o długich impulsach, które nie są pochłaniane przez komórki skóry (tym samym nie uszkadzają jej) przez co docierają do głębokich warstw. Dzięki temu laser naczyniowy Lyra ma bardzo szerokie spektrum zastosowania oraz minimalizuje ryzyko uszkodzenia tkanek podczas zabiegów.

Laser Lyra wyposażony jest w unikalny system chłodzący, wyjątkowo poprawiający komfort pacjenta podczas zabiegu. Zastosowano w nim przeźroczystą płytkę z syntetycznego szafiru, która jest bezustannie chłodzona cieczą do temperatury bliskiej 0oC. Dzięki temu znacząco poprawia się nie tylko bezpieczeństwo pacjenta (eliminuje możliwość poparzenia), ale i cały komfort zabiegu, gdyż nie występuje nieprzyjemne uczucie pieczenia.

Opatentowana metoda chłodzenia lasera Lyra uzyskała miano najbezpieczniejszej protekcji tkanki w trakcie zabiegu. Dzięki niej, tym systemem laserowym możemy wykonywać zabiegi z wysoką mocą, o wiele szybsze i skuteczniejsze przy zachowaniu niespotykanej łagodności.

Zastosowanie lasera neodymowo–yagowego Lyra (Nd:YAG)

Efekty usuwania rozszerzonych naczynekZmiany naczyniowe:

Zmiany pigmentacyjne:

 

 

 

Umów się do specjalisty

  • Rejestracja: (+48) 791 529 417
  • gabinet@dermestetic.pl
  • al. Powstańców Wielkopolskich 82/LU2, 70-110 Szczecin
  • lub wypełnij formularz