CelluCare (mezoterapia igłowa na cellulit)


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 23
CelluCare (mezoterapia igłowa na cellulit)

CelluCare to preparat stosowany w zabiegach mezoterapii igłowej, który przeznaczony jest do redukcji tkanki tłuszczowej oraz nawilżania skóry. Odpowiednio dobrany skład, bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem występującego w skórze cellulitu (tzw. „pomarańczowej skórki”).

 

Głównymi składnikami CelluCare są:

  • kwas hialuronowy
  • kofeina
  • pierwiastki śladowe

Działanie przeciwcellulitowe preparatu opiera się na czterech etapach:

  1. Uwolnienie zbitego tłuszczu – dzięki właściwością hydrolizującym błonę komórkową, kwas hialuronowy izoluje adipocyty, które odpowiadają za pojawianie się zbitych grudek tłuszczu.
  2. Redukcja i zwiększenie spalania tłuszczu – uwalniane z komórek kwasy tłuszczowe  przekształcane są następnie w energię, zaś mikroelementy zawarte w preparacie, dodatkowo maksymalizują ten efekt.
  3. Pobudzenie mikrokrążenia – kofeina zawarta w CelluCare pobudza mikrocyrkulację w skórze, przez co produkty rozkładu tłuszczu są szybko z niej usuwane.
  4. Poprawa ogólnego wyglądu skóry – kwas hialuronowy sprawia, że skóra ulega nawilżeniu i wygładzeniu, natomiast obecne w preparacie mikroelementy korzystnie wpływają na  jej kondycję.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 45