Zadbaj o skórę po wakacjach


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 23
Zadbaj o skórę po wakacjach

Zauważyłaś przebarwienia na skórze twarzy: po opalaniu, po ciąży, po tabletkach antykoncepcyjnych ? Rozważ wykonanie zabiegu usuwającego zmarszczki, którego skuteczność sięga 98% – Cosmelan.

Cosmelan nie tylko usuwa istniejące przebarwienia, ale również hamuje melanogenezę, czyli powstawanie nowych przebarwień. Jeśli podczas tego lata pojawiły się u Ciebie takie problemy, prawdopodobnie co roku ten problem powróci a efekt będzie się nasilać. Po użyciu Cosmelanu nie musisz już poddawać się kolejnym zabiegom, wystarczy, że zaopatrzysz się w Cosmelan 2 – krem, który każdy pacjent z problemami przebarwień stosuje sam w domu, w okresie dużego nasłonecznienia.

Inne zabiegi na przebarwienia to: Retises CT, MelanoStop.

Twoja skóra jest sucha, szara, pozbawiona blasku – jest to wynik naturalnej obrony skóry podczas lata. Nie tylko wzrasta produkcja melaniny, ale i zgrubieniu ulega warstwa rogowa naskórka. Procesy te chronią przed wniknięciem szkodliwych promieni UV, ale i hamują w znacznym stopniu penetrację (wchłanianie) wszystkich „cudownych” kremów nawilżających, które stosujesz.

Warto również pomyśleć o złuszczeniu martwych komórek – hydradermabrazja (mikrodermabrazja bezdotykowa). Po zabiegu skóra będzie gładsza, miękka oraz poprawi się jej koloryt. Dodatkowo peelingi chemiczne poza złuszczaniem usuwają różne inne problemy np. łojotok, zaskórniki (kwas pirogronowy i salicylowy), przebarwienia (Cosmelan, Retises CT, MelanoStop), działają odmładzająco – TCA, Retises CT.

Po złuszczeniu naskórka warto zadbać o nawilżenie i odżywienie skóry. Polecane zabiegi to mezoterapia igłowa lub mezoterapia bezigłowa z koktajlami zawierającymi: kwas hialuronowy, witaminy, minerały i peptydy biomimetyczne np: Dermaheal HRS, Cytocare, Jalupro lub zabiegi nawilżające i napinające skórę ze stężonym kwasem hialuronowym: Juvederm Hydrate, Stylage Hydro, Stylage Hydro Max.

Szczególnej pielęgnacji wymaga skóra wokół oczu. Najczęściej w tej lokalizacji zauważamy pogorszenie nawilżenia. W tym przypadku zalecana jest mezoterapia igłowa oraz mezolift. Intensywne kuracje to zabiegi co 2 tygodnie dla mezoterapii i co 3-4 tygodnie dla mezoliftu, przez około 3 miesiące. Potem wystarczą zabiegi przypominające co 0,5 roku.


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 45