NCTF HA (mezoterapia Anty-Aging)


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 23
NCTF HA (mezoterapia Anty-Aging)

NCTF HA jest preparatem wykorzystywanym w mezoterapii igłowej. Opracowany głównie z myślą o zabiegach Anty-Aging, a to za sprawą bogatego składu, który oprócz  witamin,  minerałów, koenzymów i kwasów nukleinowych zawiera również kwas hialuronowy (naturalny związek występujący w naszej skórze, którego ilość zmniejsza się wraz z wiekiem).

Zabiegi mezoterapii igłowej z wykorzystaniem NCTF HA możemy wykonywać latami, gdyż nie niosą one za sobą żadnego ryzyka. Preparat dostarcza niezbędnych składników odżywczych i sprawia, że skóra staje się nawilżona i jędrna, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Skład NCTF HA:

  • Kwas hialuronowy – związek o właściwościach higroskopijnych (zdolny do pochłaniania dużych ilości wody) . Dodatkowo przyczynia się do zwiększenia proliferacji komórkowej oraz poprawia elastyczność skóry i naskórka.
  • 13 witamin – m.in. wit. A, która znacznie przyspiesza odbudowę komórkową, dzięki wpływaniu na regulację procesów gojenia się i keratynizacji naskórka. Wit. B odgrywa istotną rolę przy metabolizmie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wspomagają utrzymanie równowagi biologicznej w skórze.
    Wit. C zawarta w preparacie wpływa na wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny w fibroblastach (poprawia elastyczność skóry).
  • 6 koenzymów – zwiększających przemiany metaboliczne i tempo odbudowy tkanek.
  • 6 składników mineralnych – w dużej mierze wpływających na regulację gospodarki wodnoelektrolitowej skóry, a tym samym, na prawidłowe jej nawilżenie.
  • 5 kwasów nukleinowych – związków umożliwiających i regulujących syntezę białek.
  • 2 czynniki redukujące – hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry, przez co opóźniają widoczne efekty starzenia się.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/prostecki/dermestetic.pl/public_html/wp-content/themes/dermestetic/single.php on line 45