Radiesse - usuwanie zmarszczek na dłużej

Radiesse to wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia zawieszonego w nośniku żelowym składający się z wody i gliceryny.
Radiesse nie tylko koryguje (od razu po podaniu) zmarszczki i owal twarzy, ale stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Po podaniu głęboko pod skórę, żel ulega wchłonięciu i zastapieniu przez nowopowstałe włókna kolagenowe, natomiast hydroksyapatyt wapnia pozostaje w miejscu podania.

Radiesse - wypełniacz, wypełanianie i usuwanie zmarszczek

Efekt redukcji zmarszczek przy zastosowaniu Radiesse utrzymuje się od 10 do 18 miesięcy.
W obrębie grzbietów rąk nawet do 35 miesięcy.

Hydroksyapatyt wapnia charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa i jest stosowany w medycynie od ponad 20 lat. W tym czasie nie odnotowano przypadków uczulenia na niego.
Radiesse jest całkowicie biodegradowalny - wchłania się w sposób naturalny. Charakteryzuje się niezwykłą stabilnością. Wysoka temperatura, promieniowanie UV czy zabiegi laserowe nie zmniejszają efektu pozabiegowego.

  Utrzymywanie się zadowalających efektów po zabiegu z użyciem Radiesse
  zależy od takich czynników jak:
 • Wiek pacjenta
 • Nasilenie i lokalizacja zmian
 • Grubość skóry
Radiesse - usuwanie zmarszczek

Po zabiegu jest podwójny efekt formowania objętości. Pierwszy natychmiast po wypełnieniu, drugi - długotrwały, pojawia się z opóźnieniem. Efekt długotrwały wiąże się ze stymulacją produkcji własnego kolagenu.

  Radiesse stosowany jest do korekcji:
 • Fałdów wargowo-nosowych
 • Linii marionetek
 • Okolic policzków
 • Grzbietowych powierzchni rąk
 • Nosa

Wcześniej wykonywane zabiegi z toksyny botulinowej czy kwasu hialuronowego nie stanowią przeciwskazania do zastosowania hydroksyapatytu wapnia (Radiesse). Rasiesse można łączyć w celu odmłodzenia skóry nawet z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym czy zabiegami laserowymi.


Jak działa Radiesse

Radiesse - sposób działania Radiesse

Przykład zastosowania wypełniacza Radiesse

Radiesse - bruzdy nosowo-wargowe

Radiesse - zagłębienia przyżuchwowe

Radiesse - grzbiet dłoni

Radiesse - cena