Zestaw Lovely LASH RevitaLash®

Upominkowy zestaw Lovely LASH RevitaLash®

Zestaw Lovely LASH RevitaLash® zawiera:

1. RevitaLash®  ADVANCED 2 ml (3 mesiące codziennej kuracji)

Innowacyjna, wyróżniona wieloma nagrodami odżywka działająca stymulująco na wzrost rzęs. Za jej sprawą, rzęsy zyskują na długości i grubości. Stosując RevitaLash® Advanced zyskujesz mocne i piękne rzęsy. Skuteczność odżywki potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi, w których przeszło 95% badanych stwierdziło znaczna poprawę wyglądu swoich rzęs.

Stosowanie: Odżywkę nakładamy na noc codziennie, w niewielkiej ilości, tuż u nasady rzęs (jedno pociągnięcie aplikatora). Po 3 miesiącu, w celu podtrzymania efektu, RevitaLash® Advanced stosujemy 2-3 razy w tygodniu.

 

Double-Ended Volume Set (Volumizing PRIMER + Volumizing MASCARA RAVEN)

2. RevitaLash® Volumizing PRIMER 3 ml

Głównym zadaniem Volumizing PRIMER jest przygotowanie rzęs do nałożenia tuszu. Wygładza rzęsy i pokrywa je matową formułą, dzięki czemu tusz trzyma się lepiej. Dodatkowo, chroni je przed łamaniem, podkręca i układa.

Stosowanie: RevitaLash Volumizing Primer nakładamy bezpośrednio przed nałożeniem RevitaLash Mascara, tak by baza pod tusz była jeszcze mokra.

3. RevitaLash® Volumizing MASCARA RAVEN 3 ml 

Volumizing MASCARA to specjalna receptura tuszu wraz z idealnie zaprojektowaną szczoteczką, która zmaksymalizuje wygląd Twoich rzęs. RevitaLash Volumizing MASCARA sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądać pełniej i bardziej kusząco.

4. Kosmetyczka RevitaLash®

 

 

Cena 260 zł

 

Dodaj komentarz