Mezoterapia na zmarszczki (inno-roller)

Mezoterapia na zmarszczki (Inno-Roller) Szczecin

Udowodnione jest, że zdrowa i jędrna skóra nie tylko stanowi lepszą barierę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (patogeny, promieniowanie UV), lecz poprawia także samopoczucie. Stosując różnego rodzaju kremy nawilżające czy regenerujące należy pamiętać, że tylko ok. 0,3% zawartych w nich składników przenika przez naskórek. Stąd często niska skuteczność stosowania w/w preparatów przy np. redukcji zmarszczek.

W celu poprawienia efektów zabiegu mezoterapii o działaniu liftingująco-napinającym, stworzona została wyjątkowo skuteczna metoda - INNO-ROLLER. W skład preparatu wchodzą m.in substancje o działaniu przeciwstarzeniowym (aminopeptydy) i nawilżającym (kwas hialuronowy). Natomiast wykorzystanie profesjonalnych rollerów medycznych (o 2-krotnie głębszej penetracji skóry niż kosmetyczne) sprawia, że przenikanie substancji aktywnych, w porównaniu z konwencjonalnymi metodami, wzrasta nawet o 100.000 razy (wg badań producenta).

Dodatkowo, przeprowadzona w ten sposób stymulacja, zwiększa odbudowę uszkodzeń skóry i syntezę naturalnego kolagenu. Równocześnie, nasila się efekt spłycenia zmarszczek, a także poprawia jędrność i koloryt skóry.

Charakterystyka zabiegu
Kuracja liftingująco-napinająca przeznaczona jest na twarz i ciało. Ilość preparatu wykorzystywanego podczas zabiegu to średnio 2ml na jedną leczoną okolicę, jednak dawka dobierana może być indywidualnie przez lekarza. Terapia rozpoczyna się od jednej sesji początkowej, zaś częstotliwość jej kontynuacji zaleca lekarz (zazwyczaj co 10 - 30 dni).


Wskazania do zabiegu mezoterapii na zmarszczki:
  • Redukcja linii mimicznych
  • Redukcja zmarszczek i bruzd
  • Poprawa nawilżenia skóry
  • Przyspieszenie regeneracji komórek skóry

<< Mezoteriapia igłowa Mezoterapia na zmarszczki - cena