Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny i nieinwazyjny sposób na odmłodzenie skóry. W przeciwieństwie do mezoterapii igłowej jest zabiegiem komfortowym i bezbolesnym dla pacjenta. Podobnie jak w przypadku klasycznej mezoterapii, jej głównym celem jest rewitalizacja, nawilżenie i ujędrnienie, a w efekcie odmłodzenie skóry. Dodatkowo uzyskujemy efekt rozjaśnienia przebarwień na skórze, spłycenia zmarszczek, redukcji cellulitu, zmniejszenia rozstętów i delikatnego liftingu. W zależności od lokalizacji zabiegu i potrzeby nasilenia efektu, który chcemy uzyskać, możemyw tym celu stosować różne preparaty lub ich kombinacje. W mezoterapii bezigłowej nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, gdzyż korzystamy w niej z urządzeń o regulowanych parametrach, które możemy dostosować do progu odczuwania pacjenta.


Mezoterapia bezigłowa i terapia przeciwzmarszczkowa

Mezoterapia bezigłowa

W starzejącej się skórze zanikają włókna kolagenowe i elastyna, obniża się również poziom jej nawilżenia, wzrasta ilość wolnych rodników. W wyniku tych procesów na naszej twarzy pojawiają się zmarszczki, a twarz zmienia kształt w bardziej owalny. Niestety, samego procesu starzenia się skóry nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Możemy jednak spowolnić jego postępowanie.

Warstwa rogowa naskórka powoduje, że z wiekiem klasyczne zabiegi kosmetyczne nie są w stanie już dostarczyć naszej skórze koniecznych składników odżywczych.

Najskuteczniejszą metodą odmłodzenia starzejącej się skóry jest wtedy mezoterapia bezigłowa i to w połączeniu z hydradermabrazją (mikrodermabrazją bezdotykową).

Przy wykorzystaniu nowoczesnych aparatów takich, jak JetPeel 3, oba zabiegi odbywają się w sposób nieinwazyjny i komfortowy dla pacjenta.Natomiast aktywne substancje odżywcze, poprzez błonę komórkową, trafiają bezpośrednio do wewnętrzyn warstw skóry. Dzięki temu zabiegowi, skóra zostaje poprawnie odżywiona, dotleniona oraz pobudzona do produkcji kolagenu i elastyny, przez co sprawia wrażenie młodszej. By przedłużyć i wzmocnić efekt, należy poddać się serii takich zabiegów. Zalecamy wykonywanie przynajmniej 4 co kilkanaście dni, a następnie powtarzać raz na miesiąc.


Mezoterapia bezigłowa i terapia antycellulitowa

Dobierając odpowiednie preparaty i tworząc ich mieszanki (tzw. "koktaile") substancji odżywczych, możemy pobudzić enzymy lipolityczne – zredukować ilość tkanki tłuszczowej, zmniejszyć rozstępy i ujędrnić wybrane partie ciała, np. biust. W tym celu wymagane jest przeprowadzenie serii zabiegów mezoterapii bezigłowej, w odstępach kilkunastodniowych. Zabieg jest skuteczny, gdyż substancje pomagające w redukcji tkanki tłuszczowej wnikają bezpośrednio do adipocytu – komórki tłuszczowej.


Mezoterapia bezigłowa zwalczanie cellulitu
  Wskazania do mezoterapii bezigłowej:
 • cellulit (uda, brzuch, pośladki)
 • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
 • rozstępy
 • utrata elastyczności skóry


  Jakich efektów możemy się spodziewać:
 • redukcja zmarszczek i bruzd
 • wyraźnie widoczne rezultaty liftingujące
 • pobudzenie procesów naprawczych w skórze
 • poprawa kolorytu i struktury skóry


  Przeciwwskazania do mezoterapii bezigłowej:
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • stany zapalne skóry w miejscu zabiegu
 • nadwrażliwość skóry (alergia) na stosowane preparaty

Mezoterapia bezigłowa - cena