Mezolift - koktajl odmładzający

Mezolift należy do grupy zabiegów mezoterapii. Najważniejszymi jego składnikami, ale nie objętościowymi są kwas hialuronowy, którego wraz z wiekiem ubywa w naszej skórze oraz kwas polimlekowy. Główne działanie polega na delikatnym wygładzeniu zmarszczek, ożywieniu skóry i ponownym przywróceniu jej młodego wyglądu. Poza w/w składnikami, w skład mezoliftu wchodzi również szeroka gama witamin, mikroelementów, aminokwasów i kwasów nukleinowych.

    Czynniki decydujące o doborze mieszanki do mezoliftu:
  • wiek pacjenta
  • rodzaj skóry
  • wygląd skóry
Mezolift

Jak w przypadku mezoterapii igłowej, zabieg składa się z szeregu mikroinjekcji o głębokości 0,5 mm. Podawane substancje trafiają bezpośrednio do komórek skóry, tym samym odżywiając je i poprawiając ich metabolizm. Działanie koktajlu wykorzystywanego w mezolifcie może być odpowiednio ukierunkowane (podobnie jak w przypadku mezoterapii), w zależności od składu mieszanki, którą użyjemy. I tak możemy skupić się np. na efekcie odżywiającym i nawilżającym lub lipolitycznym.

Efekty zabiegu widać już po pierwszej sesji. Nasza skóra posiada lepsze krążenie, jest bardziej dotleniona a w efekcie wygląda znacznie młodziej.

Mezolift może być łączony z innymi zabiegami estetycznymi. Jest szczególnie polecany jako uzupełnienie peelingów chemicznych oraz jako zabieg poprzedzający iniekcję z toksyną botulinową.

<< Mezoteriapia igłowa Mezolift - cena