Joanna Stosio-RosteckaLek. med., specjalista dermatolog - wenerolog Joanna Stosio-Rostecka - absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny). Uzyskała w 2005 r. dyplom lekarza medycyny z wyróżnieniem. Od 2007 r. specjalizuje się w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Interesuje się nie tylko leczeniem schorzeń skóry, ale i poprawą jej wyglądu, rewitalizacją, odmładzaniem i usuwaniem defektów kosmetycznych. Uczestniczka szeregu szkoleń, kursów doskonalących i konferencji poświęconych dermatologii-wenerologii, dermatologii estetycznej i laseroterapii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów estetycznych.
Prywatnie szczęśliwa mama 11-letniej Sary, 6-letniej Ewelinki i 2-letniego Michała.

Przed każdym zabiegiem

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów estetycznych

Podstawą każdej usługi z dziedziny dermatologii estetycznej jest szczegółowe poinformowanie pacjenta o wszelkich aspektach planowanego zabiegu. Dlatego też często zdarza się, że znaczną część zabiegu przeznacza się na omówienie wszystkich szczegółów, łącznie z zaleceniami i przeciwskazaniami do jego przeprowadzenia. Umieszczone tu informację pomogą w lepszej orientacji nt. wyboru właściwego zabiegu i zaleceniach, których czasami należy przestrzegać zanim się do niego przystąpi. Nie należy jednak kierować się wyłącznie informacjami tu zawartymi, gdyż musimy pamiętać, że każda osoba ma indywidualne predyspozycje i może w różny sposób reagować na ten sam preparat w zależności od aktualnego stanu zdrowia. Dlatego każdy zabieg estetyczny musi być poprzedzony szczegółowym wywiadem lekarskim. Na jego podstawie dobrana zostanie odpowiednia metoda przeprowadzenia zabiegu.